Fuglsangsø Aktivitetscenter

Her kan du se og tilmelde dig aktiviteter på Fuglsangsø Aktivitetscenter.

Uge 36 - opstart

Mandag - formiddag

  • Malerhold v/Arne
  • Yoga v/ Britta
  • Træværksted v/Jørgen
  • Billard

Mandag - eftermiddag

  • Slægtsforskning v/Erik
  • De Kreative v/Inga
  • Åbent værksted v/ Malere
  • Bridge v/ Kjartan og Ane-Marie
  • Billard

Tirsdag formiddag

  • Malerhold v/Jette
  • Træværksted v/Jørgen
  • EDB v/Birthe
  • Billard

Tirsdag - eftermiddag

  • Engelsk v/Nina
  • Malerhold v/Erik
  • Træværksted v/ Mogens
  • Skind v/Maren
  • Billard

Onsdag formiddag

  • Træværksted v/Per
  • Malerhold v/Jette
  • Frimærker v/ Jens Chr.
  • Billard

Onsdag eftermiddag

  • Kortspil
  • Kortspil
  • Træværksted v/Kurt
  • Madhold lige uge
  • Nørklerne v/Johanne
  • Billard

Torsdag formiddag

  • Malerhold v/Ane-Marie
  • Læseklub v/Karen
  • Træværksted v/Jørgen
  • Billard

Torsdag eftermiddag

  • Læseklub v/Karen
  • Canasta v/Jonna
  • Brætpil
  • Kortspil
  • Kortspil
  • Kortspil

Fredag formiddag

  • Billedbehandling v/Jonny
  • Billedbehandling v/Birthe
  • Gymnastik v/Bent
  • Billard

Uge 37 - opstart

Mandag - formiddag

  • Edb v/ Lis og Else Marie
  • Ølbrygning
  • Line dance v/ Anni og Lene

Mandag - eftermiddag

  • De Kreative v/Inga

Tirsdag formiddag

  • Pergamano v/Lis
  • BOB v/Arne
  • Smart Trining v/Charlotte

Tirsdag - eftermiddag

  • EDB v/Birthe og Thomas
  • Strikkecafe v/Johanne
  • Fingernem v/Lillian og Vera

Onsdag formiddag

  • Billedbehandling v/ Jonny
  • Billedbehandling v/Birthe
  • Stavgang v/ Else Marie
  • Line dance v/Anni og Lene

Onsdag eftermiddag

  • Billedbehandling v/Poul Erik
  • Billedbehandling uden leder
  • Beton v/Karin
  • Madhold ulige uge

Torsdag formiddag

  • Knipling v/Lis og Ellen
  • Glas v/Anne Grethe og Lis
  • Engelsk v/Nina

Torsdag eftermiddag

  • Knipling v/Ellen
  • Orkis/tepose v/Lissy og Lis
  • Patchwork v/Asta
  • EDB v/Annie

Uge 38 - opstart

Mandag - formiddag

  • Line dance v/ Anni og Lene


Tirsdag - eftermiddag

  • Strikkecafe v/Johanne


Onsdag formiddag

  • Line dance v/Anni og Lene